STARBOND METAL PANEL KİREMİT, güçlü, kaliteli, üstün teknolojiyle üretilen, ekonomik, garantili, sağlam oluşu ve kolay uygulanışı ile inşaat sektöründe, mimar, mühendislerin tercih ettikleri çatı kaplama malzemesidir. Aluminyum - Çinko alaşımlı çelik üzerine, akrilik reçine, doğaltaş ile kaplanarak üretilen STARBOND METAL KİREMİT diğer çatı kaplama malzemelerine ve her türlü iklim şartlarına göre çok daha dayanıklı, uzun ömürlü, su almayan, solmayan farklı renkleri, doku ve desenleri ile de estetiktir. İstenilen renklerde üretilebilir.

Starbond Doğal Taş Kaplı Metal Panel Kiremit 50 yıl  Garantilidir. Hammaddesi  Alüminyum çinko kaplı paslanmaz çelik Aluzink’tir.  Aluzink paslanmaya karşı dayanıklı olup, su geçirmez özelliklidir. Yapılarda iklimsel yalıtım (soğuk ya da sıcak ) sağlayabilen yapısı ile ısıyı yansıtma özelliği  kalkan etkisi göstermektedir. STARBOND METAL KİREMİT korozyona karşı diğer malzemelere göre dört kat daha güçlendirilerek yangına, rüzgara dirençli, hafif olma özelliği ile binayı yormamaktadır. 1 M2 alan kaplayan 2 adet  panel kiremitin  ağırlığı yaklaşık 6 kg dır.  Kil ve beton esaslı  kiremite göre 8 kat daha hafiftir, binaya yükü  azdır. Detaya göre  kolay kesilip, bükülebilir , taşınabilir ve rahat montaj   özelliği ile  tercih edilen Dünya standartalarında bir üründür.

Metal Kiremit ve  Çatı aksesuarları proje ekibimiz tarafından projenize  göre  tasarlanmaktadır. Metalin kaplandığı doğal taşlar 500 yılda oluşmuş mağmatik türevli bir taş cinsidir ve su tutmaz  özelliklidir. Bu taşlar sayesinde yağmur ve doludan etkilenmez, gürültüyü ve ısıyı yansıtmaz özelliklidir. İstenilen renklerde üretilebilen STARBOND METAL KİREMİT' in,  güneş ışınlarına karşı renk dayanımı yüksektir.. Diğer  kiremit ürünlerine göre  kolay ve kısa sürede montajlaması yapılır.   İşçiliği tavsiye edilen yöntemle yapılması koşuluyla tekrar bakım ve onarım gerektirmez. Güçlü hava şartlarına, yağmura, rüzgara, depreme  ve ateşe dayanıklıdır.

 Her türlü çatı yapımında kullanılabilen, çevreci,  geri dönüşümlü, estetik görünümlü ve  akıllı bina  yapımına uygun olup inşaatcılar ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir. 

 

Metal Kiremit Alaturka

Metal Kiremit Alaturka

Metal Kiremit Klasik

Metal Kiremit Klasik

Metal Kiremit Aquapan

Metal Kiremit Aquapan

Metal Kiremit Aquapan Eko

Metal Kiremit Aquapan Eko

Metal Kiremit Klasik Eko XL

Metal Kiremit Klasik Eko XL

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır