Toplu Alımlarınızda Avantajlı İskontolarımız İçin lütfen Bize Ulaşınız! (0242 346 29 89-345 68 03)

AYPAN OUTWEAR CEPHE KAPLAMA

OUTWEAR, kategorisine ait AYPAN OUTWEAR CEPHE KAPLAMA en cazip fiyatlarla. Bu fırsatı kaçırmayın!


OUTWEAR Dış Cehpe Levha'sı ile tanıştınız mı?

Ebat : 1200*2400*12,5 mm.

dış cephe levhasıdır. Saçak altlarında, dış cephe duvar yapımında yalıtım ve son kat kaplama malzemelerinin alt yüzeyi olarak, duvar performansının çok yüksek olmasının istendiği durumlarda kullanılabilir.
A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. ’ın çekirdeğindeki cam elyaf ve özel katkı maddeleri ile nem, darbe, yangın dayanımı yüksek bir malzemedir.  Dışarıdan ile kapanan dış cephe içeride ince işlerin yapılmasına olanak sağlar. Dış hava koşullarına karşı her mevsim dayanıklıdır.


Performans


rakiplerine oranla daha kolay ve hızlı montaj imkânı sağlar, daha hafiftir, daha iyi darbe, yangın ve nem dayanımına sahiptir. ile ihtiyaca uygun dış duvar sistem çözümleri oluşturulabilir. Daha ince kesitli geleneksel sistemlere nazaran daha performanslı dış duvarlar elde edilebilir. Böylece Geniş iç mekân tasarımlarına da olanak sağlar. Hafiftir. Geleneksel dış duvarlar kadar binaya getirdiği yük azdır. A1 sınıfı yanmaz bir malzeme olmasından dolayı, uygulandığında binaların yangın performansını artırır. Kendi özel sistem ürünleriyle beraber (profil, bağlantı elemanları, çelik dübel ve vida setleri, özel yalıtım bantları, sıva filesi, derz dolgu ve dış cephe astarı ile) uygulandığında ısı, ses, yangın, mukavemet gibi performans değerleri yüksek sistemler oluşturur. Yapısındaki cam elyaf şilte ve özel çekirdek yapısı ile akustik performansı da yüksek
bir malzemedir.Özelliklerözel yüzey kartonu ve kor tabakasında bulunan özel katkı maddelerinden kaynaklanan arttırılmış dayanıklılığa, esnekliğe ve kırılma direncine sahiptir. ’in uygulaması çok kolaydır. Uygulama hızını çok artırdığından yapı kısa sürede tamamlanacaktır. ile oluşturulan dış duvar imalatlarında bina tam 12 ay süreyle dış etkilerden korunmuş olur. Sonradan üzerine mantolama ya da sıva-boya yapılabilir.

Size özel hazırlanabilir bir üründür. Özel isteğiniz için stok durumunun altındaki yazı alanını kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizin için hazırlanmış özel ürünlerin iadesi yapılmaz. İstemiş olduğunuz özel ürünler ile ilgili detayları bizimle paylaşınız

Dilediğiniz ürüne kendinize özel tab menü oluştup istediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz.

Dilediğiniz ürüne kendinize özel tab menü oluştup istediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz

 

 

Siparişiniz gönderilecek adrese en uygun fiyat veren kargo şirketi ya da ambar ile gönderilecektir. Teslimat yöntemi tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir. Siparişiniz yola çıktığında kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. Kargo ücreti şehre ve ürüne bağlı olarak değişebilir ve alıcı ödemelidir. 

Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan Adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm sorularınızı [email protected] mailimiz ya da 0242 345 68 03 no'lu telefonumuz aracılığı ile sorabilirsiniz. 

Henüz işleme alınmamış siparişleriniz için Hesabım sayfasından siparişinize ulaşıp, iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşleme alınmış siparişleriniz elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. İadenizi nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere İade ve Değişim

Faturanızı göstermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini Twist mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde mağazalara giderek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada kargo yoluyla göndererek alışveriş yaptığınız karta ücret iadenizi alabilirsiniz. İade adresini alışveriş paketi içerisinde bulabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kargo yoluyla iadenizi yapabilirsiniz.

Mağazalarımızın adresine Mağazalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır