ML POLYMER         

ÜRÜN TANIMI:

Yeni nesil polymer teknolojisiyle uretilmis olan ML POLYMER sürülerek uygulandığı yüzeylerde kuruyarak su geçirimsiz saglayan %800 elastik su yalıtım ürünüdür. Su bazli ve tek bilesen olan ML POLYMER’in UV direnci yuksek ve uygulamasi kolaydir.

KULLANIMA UYGUN ALANLAR:

- Dış cephelerde

- Teras çatı ve balkonların yalıtımında

- Metal çatılarda, ahşaplarda

- Perde izolasyonlarında ve membran ek yeri tamiratlarında

 

UYGULAMA:

Yüzeyler temiz, sağlam, taşıyıcı ve serbest parçacıklardan arındırılmış olmalıdır. Yağ, gres, kir, boya, çimento şerbeti, pas, kalıp yağı, tuz kusması gibi aderansı azaltacak tabakalar uygulamadan önce tam olarak arindirilmalidir.

ML POLYMER kullanima hazir ve tek bilesenlidir. Uygulamadan once homojen kıvama gelene kadar karıştırılabilir. Karıştırma işlemi düşük devirli bir karıştırıcı ile yapılmalıdır.

Ozellikle beton gibi yuksek su emiciligi olan yuzeylerde oncelikle astarlanma yapilmalidir. Astarlama isleminde 18kg lik ML POLYMER urunu %50 sulandirilarak tum yuzeye firca/rulo/airless ile uygulanir.

Astar uygulamasi sonrasinda ML POLYMER urunu yuzeye rulo/firca/ailess ile uygulanir. Urun kurumasi gerceklesmeden once geotekstil yada file uygulamasida yapilabilir. İkinci kat uygulama dis ortam sicakligina bagli olarak 2-4 saat arasinda kuruduktan sonra ilk kata capraz bag olusturulacak sekilde uygulanir.

AMBALAJ VE SARFİYAT:

Ambalaj: 18 kg plastik kova / 1 palet 27 kova

Raf omru: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 12 ay.

Sarfiyat: 500 gr/m2 tek kat uygulama

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır